Ja, da var det gjort…. Sku jo egentlig sykle hardtail en stund før jeg kjøpte meg fulldempa, men fikk et tilbud jeg ikke kunne si nei til!! Etter en 6 – 7 turer, kan jeg ikke si at jeg angrer!!
2006 mod Mongoose Black Diamond Double, med noen små endringer…
Den innbyr til å gi gass nedover, samtidig som jeg synes tråkket er veldig bra! (Har ikke så mye å sammenligne med…)
Redigert av Rotkiw; 27/04/200606:42.
Wiktor
--------------------------------------- Bodø Bøddlan hiv lufta svart av Harstad Lyskesparkers.
Re: Hvilken sykkel/sykler har du i stallen? *DELETED* *DELETED*
[Re: nr7wave]
#20358627/04/200618:45
Det var vel ikke denne jeg observerte på Bygdøy i ettermiddag... mens jeg og frøken satt og "chill'a ved beach'n"? ...eller på skrenten ned mot sjøen som man også kan kalle det.
Re: Hvilken sykkel/sykler har du i stallen?
[Re: Howard]
#20358828/04/200607:31
Det stemmer nok bra det <img src="/forum/arena/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> så i øyekroken at det satt et par der og at det var minst en fullboing der... Det var min andre tur på "hojen". Første tur var på samme sted på onsdag. Sykt glatt! Bedre i går.
Christian S.
Re: Hvilken sykkel/sykler har du i stallen?
[Re: svegar]
#20358928/04/200616:40
Man kan også slutte å gi drittsekkforumlokere den gode idéen ved å stadig tipse om det her.
Klart, det kan man også gjøre. Mitt syn er at vi heller burde opplyse ærlige brukere om faren. Forumet blir da ikke veldig mye dårligere av at de som har mye verdifullt er litt knappere med personinformasjonen?
sv
Sted:Det har jeg slutta å oppgi
Det stemmer ikke helt. Med de opplysningene som du har oppgitt her på TS er det fult mulig å finne ut hvor du bor. <img src="/forum/arena/images/graemlins/eek.gif" alt="" />
På tide at jeg får ut bilde av min her også. Har ikke våget meg før jeg nå fikk satt på en Fox Talas. (en bitteliten oppgradering fra RS Pilot) <img src="/forum/arena/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Giant NRS Ramme: NRS 04 Demper: Fox Talas RLC 06 Bremser,nav, gir: XT (med unntak av navgir som er LX) 05 Styre og setepinne: Gass karbon
Den som kjører med et veldig dårlig øye, kommer ned med en nervøs og skjelven latter. #NBNL -
Re: Hvilken sykkel/sykler har du i stallen?
[Re: hbakken]
#20359602/05/200608:11
Siden jeg er fullstendig klar over mine kondisjonelle begrensninger, blir det Switchblade'n i Estenstad- og Bymarka.
Må dessuten bli kjent med SS'en først og tenker meg da noen rolige turer langs Ladestien og den etterhvert omtalte stien langs Nidelven (den har jeg i hvert fall lyst til å prøve).
rolige turer langs Ladestien og den etterhvert omtalte stien langs Nidelven (den har jeg i hvert fall lyst til å prøve).
Martin
"Rolig", "Ladestien" og "SS" kan ikke stå i samme setning.
Vel, jeg får finne ut hva som kan stå i setningen eller ikke imorgen kveld, siden jeg forhåpentligvis blir ferdig med SS'en i kveld. Jeg gjør uttrykkelig oppmerksom på at jeg ikke har tenkt å sykle etter kjosavikske parametre, men tilogmed gå av sykkelen, dersom surstoffmaska ikke makter å følge opp <img src="/forum/arena/images/graemlins/shocked2.gif" alt="" /> .