Har noen formula R1 bremser som nå trenger litt TLC for å komme tilbake til sitt gamle jeg igjen. De er fra 2012 da jeg kjøpte sykkelen, så enkleste hadde vært bare å bytte de. Men har først lyst til å prøve å fikse de selv.
Så har noen noen gode tips til hvordan ta en full overhaling på de og hva man trenger av fett, væsker osv. Tips til gode videoer eller bruksansviniger på netter for hvordan man går fram. Har luftekit, bremsevæske og nye klosser, noe mere man burde ha før man gyver løs?.
Sliter med at alle stemplene ikke går helt tilbake. Vil dette løse seg med bare lufting, eller bør stemplene smøres opp også? Hvis så, hva smører man de med? Vil dette også hjelpe på den ujevne subbingen klossene har mot skivene?