Selger min flotte fulldempede 2011 Trek Top Fuel 9.7 i størrelse medium 18,5. Passer til folk rundt 175-185cm. Ny pris på sykkelen var 32000kr
Den har vært på service i sommer og byttet lager i bakhjulet og to lagre i bakrammen. Demperne fikk også service. Resten var tipp topp. Etter det har den blitt brukt ca. 3 ganger.
Sykkelen er en flott ritt maskin med lockout på begge demperne og 100mm vandring foran og bak. En perfekt XC sykkel. Gode vinkler, stabil og ett meget tråkkeeffektivt demperoppheng. Setter du den opp med ca. 20% demper sag så er den en topp ritt maskin. Tar ut litt luft er den god på sti også.
Jeg sykler ikke ritt og derfor har den aldri blitt brukt til det. Selges fordi jeg trives best på sti og heller drar ut med min stisykkel. Denne blir derfor altfor lite brukt og det er bedre at noen andre får benytte denne flotte sykkelen.
Ramme: Trek OCLV Karbon ramme med intern vaierføring Hjul Bontrager Race Lite Dekk Maxxis Icon 2.2 og Arden Race 2.2 Girskiftere Shimano SLX Gir Shimano SLX front og bak Krank Shimano SLX Setepinne Bontrager Race XXX lite Carbon Bremser Avid Elixir R Bakdemper Fox Float RP-2 Gaffel: RockShox SID RLT