Laster opp noen bilder fra Taipei Cycle Show. Masse morsomt, og jeg lover aa ta skikkelig bilder i morgen

Turen fra Xiamen (fastlands Kina) til Taipei gikk igjennom en av tre "Golden links" som gjoer at kinesere fra fastlandet kan besoeke Taiwan og omvendt. Saa foerst ble det kjoering med taxi til havna, hvor jeg tok en time med baat til en liten oey utenfor Xiamen som heter Jinmen/Kinmen. Jinmen har i flere omganger vaert slagmark mellom Kina og Taiwan, Jinmen tjente masse penger paa 50-tallet paa metall, da Kina skoeyt mer enn 500000 artelleriskudd paa oeya.
Fra Jinmen tok jeg Super Aerojet (i foelge Transasia), men som viste seg aa vaere et lite propellfly, og piloten var mest opptatt av aa kjoere rally rundt paa rullebanen.
Etter jeg landet i Taipei viste det seg at det virkelig ikke er mange hoteller i byen, og gikk drassende rundt paa stor sykkeleske og altfor tung ryggsekk i en time foer jeg skjoente at aa ta en taxi var smartest for aa finne et hotell. Men det viste seg ogsaa at det er endel besoekende til sykkelmessa, saa var vanskelig aa finne hotell. Endte opp i en by utenfor Taipei, men som egentlig var greit da messe omeraadet ligger helt i utkanten av Taipei. Hotellet var veldig spesielt.
Ellers var det mye aa se paa i dag, samt veldig mye hyggelige folk. Tok lite bilder, og de jeg tok var desverre av daarlig kvalitet, men dere kan jo ta en titt likevel. Skal love aa ta noen ordentlige bilder i morgen
[img:center]
http://photos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs514.snc3 [img:left]
http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-...7_3591147_n.jpg[/img] /26973_410070756137_617206137_5557685_5437388_n.jpg[/img]
[img:center]
http://photos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-...8_6005125_n.jpg[/img]
[img:right]
http://photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-...9_8039130_n.jpg[/img]
Jeg bor i garasjen der