Selger min pent brukte Vulcain st. L svært billig.
Veiledende utsalgspris var på 40 000,-. Sykkelen er to sesonger gammel.
Svært pent brukt og med nylig gjennomgått service. Gir og bremser er nyjustert. Selges ferdig tilpasset og med et nesten helt nytt Prologo Choice sete. SRAM Force bremser, navgir, krankgir og hendler/sjaltere, kvalitetsprodukter med lav vekt.
Påmontert er også Rotor Q-rings, to stk. Blackburn carbon flaskeholdere og Speedplay pedaler. Pedalene er brukt en sesong, flaskeholdere to sesonger. Bakdekket er nylig byttet, det samme er slangene foran og bak. Scott Road Ltd landeveisko i st. 43 kan også følge med mot et tillegg.
Sykkelen veier under 7 kg, selv med alt utstyr og aluminiumsfelger. Sykkelen har kun brukt som en treningsracer, ikke blitt brukt i ritt, den er derfor så og si helt strøken og som ny.
Ta kontakt for mer informasjon eller en hyggelig sykkelprat! Prisen kan også diskuteres! 988 777 11 / pm / renebergan@hotmail.com
Redigert av renebergan; 15/09/200916:36.
"Why train when you can buy speed?" I'm the smartest person I know...