Hei,
min går tom etter ca 5,5 timer på sykkeltur (dvs lite trykking underveis).
Jeg har vært veldig fornøyd med den til sitt bruk; løpe, ski og som supplement til sykkeltur.
Lite problemer med satelitt mottak, men pass på å gjør det til en vane å stå helt stille når du skal ha inn signaler i starten.
Men den er litt knotete i bruk, den touchringen rundt er ikke helt god. I tillegg har jeg litt problemer med å få satt runde knappen noen ganger (mulig det bare er meg når jeg løper intervaller... for høy puls ? :=) ).
Noen grunn til at du ikke heller går for 310xt, som for meg virker som en nyere versjon av 405 uten touchring.
http://www.komplett.no/k/ki.aspx?sku=478126 Jeg vurderer å kjøpe den, og kun 500kr mer for å slippe touchring kan være verdt det om du liker å knotte mye uterveis i aktiviteten din. Det er nemlig ikke alltid superlett å løpe og operere touchringen.
Jeg ville i allfall prøvd klokka før jeg kjøpte den og sjekket at du fikser den touchringen.
mvh
Jørgen