Forrige tråd
Neste tråd
Print tråd
Side 10 av 11 1 2 8 9 10 11

Nissan Cup 2008

Re: Nissan Cup 2008 DEKK! [Re: Juicy] #604290 04/09/2008 12:29
Registrert: Oct 2003
Innlegg: 2,203
perano Offline
Ivrig
Offline
Ivrig
Registrert: Oct 2003
Innlegg: 2,203
Øh, den ligger da der den burde? I tillegg har det vært postet direktelinker til både gårsdagens resultater og den oppdaterte sammenlagtlisten noen poster ovenfor i tråden.


http://www.nissancup.no/resultater/2008_resultater-ritt-8.htm
http://www.nissancup.no/resultater/2008_resultater-sammenlagt-ritt-8.htm



Per Andreas

Støtt NOTS
Re: Nissan Cup 2008 DEKK! [Re: KnutAa] #604322 04/09/2008 13:23
Registrert: Aug 2001
Innlegg: 13,701
O
Ole Offline
More than words
Offline
More than words
O
Registrert: Aug 2001
Innlegg: 13,701
Sitat: GogBozen
Noen som har noe tips, problemet er et aldri så lite misforhold mellom lungekapasitet på den ene siden og for stort konkurranseinstinkt og sterke bein på den andre siden.


Jeg gjentar gjerne mine tips fra et par poster over, i litt redigert utgave:

Dårlig kondis og sterke bein = Om å gjøre å spare hvert eneste pulsslag til fremdrift.

Sitte ned og la overkropp og armer få hvile = 20-30 pulsslag pr minutt som heller kan gå til beina og fremdrift.

Holde løst i styret.

Ikke gjøre grimaser.

Krøke seg sammen i aero tuck over alt hvor det går.

Lene seg dypt fremover i hofta i motbakker i steden for å trekke seg fremover med armene.

Alt dette sparer noen pulsslag, som da heller beina kan få glede av.

Tråkkeffektiv og responsiv fulldemper med lav vekt = sitte mer, og ta i mot mindre juling. (Det ser veldig morsomt ut på sammelagtseieren i M30-39, med tre Spider FRO på pallen.)


Ole.

Re: Nissan Cup 2008 DEKK! [Re: Ole] #604328 04/09/2008 13:34
Registrert: Oct 2004
Innlegg: 2,999
KnutAa Offline
Besatt
Offline
Besatt
Registrert: Oct 2004
Innlegg: 2,999
Haha, ser du har liten tro på intelligensen og leseevnen min! Skal ta med meg disse tipsene selv om jeg aldri vil gi deg rett hvis det hjelper. Neste år kommer det kanskje en storhjuling og ødelegger den fine statistikken din, antakelig like andpusten.

Men litt alvorlig, har sykla mye ritt etterhvert og jeg tror jammen jeg lærer mer pr ritt nå når det går bedre og bedre enn hva jeg gjorde i starten. Selv om det ikke virker sånn er jeg ganske lærevillig og villig til å prøve ting jeg ikke tror på ogsp. Kanskje jeg ikke spurter ut av hver eneste sving og opp hver eneste kneik med hele meg også etterhvert.


No added style
Re: Nissan Cup 2008! [Re: perano] #604341 04/09/2008 14:08
Registrert: Apr 2002
Innlegg: 19,900
larsb Offline
Bjolsen Zeit
Offline
Bjolsen Zeit
Registrert: Apr 2002
Innlegg: 19,900
Rittet i går ble en liten opptur for min del, etter en lengre pause fra Nissancup pga sykdom og "laglederens" ferieopplegg.
Jeg følte jeg gjennomførte bra, med positiv fokusering hele veien. Ikke noe av det å lete etter unnskyldninger for å bryte underveis. Teknisk kjørte jeg bra med bare to kløn jeg tapte særlig tid på.

Underveis klarte jeg på et eller annet vis å bøye neststørste drevet på kassetten. Det førte til at jeg ikke kunne bruke lettere enn fjerde bak før kjedet begynte å hoppe. På den positive siden tvang dette meg til å kjøre tunge gir med høy fart. På den andre siden hendte det jeg glemte det og stoppa helt opp. I alle fall var jeg glad for lilleskiva foran etter hvert.

Løypa er knallhard og setter krav til tempovekslinger og full fokusering hele veien. Vi fikk 539 meter stigning på 15,4 kilometer. Unnarennet i hoppbakken var det skumleste partiet og kunne etter mitt syn med fordel vært byttet ut med det partiet de yngste kjørte ned. Men vi fikk i alle fall opp farta. Jeg klokket 61,8 som maks og jeg var forsiktig ned der Lurer på hva som står på computeren til Hovdenes?

Som vanlig holdt jeg jevn intensitet gjennom hele rittet og gikk ikke tom underveis. Rundetidene mine viser 14:02, 14:28 14:44 og siste på 13:02 pulsen lå i snitt på 170 som er tre under estimert terskel.


den stiplete linja ligger på estimert terskel

Tidsdifferansen til de beste i klassen var på akseptabelt nivå igjen etter manglende toppfart resten av sesongen. Da er det bare å akseptere at andre også har kjørt bra og si seg fornøyd med plasseringen.

Gratulerer til alle forumdeltagere og andre som er med. God bedring til Eli-Anita sitt kne. Vi sees til avslutningsrittet på Langsethløkka i en løype jeg liker ICON_SMILE

LarsB
617

Åja! De "hemmelige" Crossmarkdekkene funka fint i går også.


Vedlegg
28057-nissan8.gif (18.6 KB, 91 nedlastinger)
Redigert av larsb; 04/09/2008 14:14.
Re: Nissan Cup 2008 DEKK! [Re: larsb] #604346 04/09/2008 14:16
Registrert: Apr 2003
Innlegg: 1,221
esp Offline
Veteran
Offline
Veteran
Registrert: Apr 2003
Innlegg: 1,221
Sitat: larsb
Vi sees til avslutningsrittet på Langsethløkka i en løype jeg liker ICON_SMILE

617


Tviler på at dei bruker samme løypa som tidligare i år. Det har vore gjort utbedringsarbeid på øvre sløyfe, altså den delen som tar av frå grusveien i svingen og som kjem att 10 meter lenger borte.

Utbetringsarbeidet har bestått i å skuffe masse jord inn i løypa og planert denne med gravmaskin. Denne moldstien er mjuk og terrengsykkeldekk/sko går lett gjennom. Sidan eg var der på testtur, har det regna ein del...

Re: Nissan Cup på Langsetløkka [Re: esp] #604387 04/09/2008 15:58
Registrert: Aug 2003
Innlegg: 1,286
tbh Offline
Dekktester
Offline
Dekktester
Registrert: Aug 2003
Innlegg: 1,286
Var en tur gjennom løypa på tirsdag, og delen som er utbedret (langrenn 3 km) gjelder lang løype. Jeg syntes ikke det så så ille ut da, og vi vurderer å kjøre rittet i samme trase som tidligere. Grunnen er at runden må være lang nok for å få kapasitet til å ta mange ryttere. Vi har noen andre alternative utvidelser, som skal vurderes før vi bestemmer oss.

Synspunkter fra forumet på løypa er vi taknemlige for. Se vedlagte skisser. Det er den delen som er markert med gule fete streker som er "utbedret" med gravemaskin.

Vedlegg

--
Tord Bern Hansen

Sjekk bernhansen.com for turer, sykkeltips og tester
Re: Nissan Cup på Langsetløkka [Re: tbh] #604405 04/09/2008 16:53
Registrert: Oct 2001
Innlegg: 1,202
YODA Offline
Veteran
Offline
Veteran
Registrert: Oct 2001
Innlegg: 1,202
ok, kanskje det rekker og sette seg. jeg var ute og syklet den i mondags. problemet er skjulte hull og store steiner som ligger løst, kombinert med masse løs jord som skjuler diverse. Det er jo likt for alle i og for seg, så kanskje jeg syter for mye.

Ellers: GRATTISPATTIS TIL FORSTEPLASSEN PÅ HOLMEN, TORD. DU ER MIN HELT"!"""!!! Jeg tråkket og tråkket, men kom meg aldri opp innen rekkhold. Du var som en vandrende vålnad, som bare sklei ifra. og det med birken i beinen. du er en stålman.


skidding er teit
Re: Nissan Cup 2008 DEKK! [Re: M@rtin] #604411 04/09/2008 17:09
Registrert: Jun 2008
Innlegg: 10
Timothy Offline
Fersking
Offline
Fersking
Registrert: Jun 2008
Innlegg: 10
Nå er jeg litt forvirret her. Hvorfor stod det at jeg brøt når jeg fullførte hele rittet?
(Timothy Pedersen M15-16)
Tror de gjorde en feil med at de skrev meg opp i junior istedenfor 15-16


"Jeg lukker mine øyne for å se" - Paul Gauguin
Re: Nissan Cup på Langsetløkka [Re: YODA] #604412 04/09/2008 17:14
Registrert: Aug 2003
Innlegg: 1,286
tbh Offline
Dekktester
Offline
Dekktester
Registrert: Aug 2003
Innlegg: 1,286
Takk. Etter å ha vært god kunde av Nissan/Scott Cup i en årrekke var det hyggelig og komme på toppen av pallen for første gang. Tror jeg debuterte midt på 90-tallet en gang, og med rundt 7 ritt i året er det ikke mange årene før jeg runder 100 starter.

Fint med innspill om løypa. Var det den nyplanerte utforbakken som var verst?


--
Tord Bern Hansen

Sjekk bernhansen.com for turer, sykkeltips og tester
Re: Nissan Cup på Langsetløkka [Re: tbh] #604435 04/09/2008 17:57
Registrert: Oct 2001
Innlegg: 1,202
YODA Offline
Veteran
Offline
Veteran
Registrert: Oct 2001
Innlegg: 1,202
jepp nedoverkjøringen er jävlig. men kanskje det rekker at sette seg til neste helg. hva vet jeg.

jeg forventer i alle fall et sinnsykt slitsomt ritt som vanlig på langsethløkka. oppoverbakken i det andre gule partiet på din tegning suger musten ur en. og nå er det litt verre, når du ikke har hard bunn at sikte på. menmen. det er jo likt for alle.

fast jeg vet at du er en ninja på denne løypa. husker du kjørte som en gud på den tidligere i år.

jeg gleder meg uansett.

klem


skidding er teit
Re: Nissan Cup 2008 DEKK! [Re: Timothy] #604471 04/09/2008 18:51
Registrert: Apr 2002
Innlegg: 19,900
larsb Offline
Bjolsen Zeit
Offline
Bjolsen Zeit
Registrert: Apr 2002
Innlegg: 19,900
Sitat: Timothy
Nå er jeg litt forvirret her. Hvorfor stod det at jeg brøt når jeg fullførte hele rittet?
(Timothy Pedersen M15-16)
Tror de gjorde en feil med at de skrev meg opp i junior istedenfor 15-16


Send en mail til nissancup@krullut.net og forklar hva som har skjedd og hvordan du mener det er.

LarsB

Re: Nissan Cup på Langsetløkka [Re: tbh] #604491 04/09/2008 19:08
Registrert: Jun 2005
Innlegg: 3,013
Sykkelbob Offline
Besatt
Offline
Besatt
Registrert: Jun 2005
Innlegg: 3,013
OK, Tord, innspill på løypa! Nå får du vel et "skred" av synspunkter.... ICON_WINK

Nå har jeg selv markert meg som notorisk motstander av "last-minute changes" i løypene, da dette skaper mye stress og behov for befaring av ny og fremmed løype, men hvis dere først er i gang...

Her er ett:

Hva med å dele løypa i 2 - med ett østlig og ett vestlig løp med runding inne på området? (Se figur med inntegnet gul trasse)

Tanken er at da passerer man publikum ved halvkjørt runde - altså mer publikumsvennlig.

Dette foutsetter at du klarer å trekke opp to parallelle stiløp "på midten" av kartet. Jeg har syklet der bare et par ganger, men mener å huske at det faktisk finnes et stiløp rett ved siden av der vi pleier å sykle.

Dersom dere er flinke til å splitte grusveien i nord-enden, klarer dere kanskje til og med å få med den nordlige biten jeg har sløyfet, men da blir kanskje løypa i overkant lang...

Vestlig sløyfe kan brukes som "kort runde", antar jeg.
Rettelse: Kort løype kan være eksakt som før. Det er bare noen få sperrebånd som må flyttes/endres ved veksling fra kort til lang runde..


ICON_LAUGH



Vedlegg
28064-Langseth_Ny_Sykkelbob.jpg (508.27 KB, 84 nedlastinger)
Redigert av Sykkelbob; 04/09/2008 19:20. Rediger grunn: Endret kort løype
Re: Nissan Cup på Langsetløkka [Re: Sykkelbob] #604539 04/09/2008 20:03
Registrert: Aug 2003
Innlegg: 1,286
tbh Offline
Dekktester
Offline
Dekktester
Registrert: Aug 2003
Innlegg: 1,286
Takk for at du tok deg tid til å gi gode innspill. Jeg tror dette blir for mye for oss på en drøy uke, men ideen med å runde halvveis er kjempegod. Krever en del løypedugnad. Løypa blir mer publikumsvennlig samtidig som vi får med mer stipartier med ditt forslag. Du har rett i at vi har en sti som ikke brukes som kan brukes nordover i vestlig løype. Jeg pleier å sykle den på tur, men vi har ikke lagt den inn i løypa da den er litt for teknisk og smal til å ha i begynnelsen av en runde (kø rett etter start). Med ditt forslag kommer den smale stien etter at feltet har strukket seg litt ut, og det er bra. Vi kan kjøre begge veier på grusveien i nord. Vi gjør det med barna. Det betyr at vi også får med den nordlige delen av vestlig sløyfe.

Flere innspill mottas med takk. Kanskje vi får til den ultimate løypa i juni 2009.


--
Tord Bern Hansen

Sjekk bernhansen.com for turer, sykkeltips og tester
Re: Nissan Cup 2008 DEKK! [Re: larsb] #604548 04/09/2008 20:19
Registrert: Aug 2005
Innlegg: 3,279
Tgabriel Offline
Besatt
Offline
Besatt
Registrert: Aug 2005
Innlegg: 3,279
Sitat: larsb
Send en mail til nissancup@krullut.net og forklar hva som har skjedd og hvordan du mener det er.

Nja. Der har jeg dårlig erfaring.
Jeg henvendte meg til den adressen etter Nissan Cup #7 på Gullhaug forrige torsdag. Har ikke fått noen tilbakemelding, selv ikke etter en "purring".
Mulig de har mye å gjøre for tiden..?

Re: Nissan Cup 2008 DEKK! [Re: Ole] #604665 05/09/2008 07:11
Registrert: Jun 2006
Innlegg: 1,753
fujifan Offline
Ivrig
Offline
Ivrig
Registrert: Jun 2006
Innlegg: 1,753
Sitat: larsb
God bedring til Eli-Anita sitt kne.

Tusen takk for go' bedringønsker folkens, trevligt!

Re: Nissan Cup 2008 DEKK! [Re: fujifan] #605094 05/09/2008 21:04
Registrert: Oct 2001
Innlegg: 1,202
YODA Offline
Veteran
Offline
Veteran
Registrert: Oct 2001
Innlegg: 1,202
ah, det var derfor du ikke var kvar for å hente premien din.

vi trenger flere deg Eli.

btw, tror det funket bedre denne gang, med litt mindre sykkel?

Var forsiktig med kneene dine, og håper du kan stille på langsethløkke neste søn.

johan


skidding er teit
Re: Nissan Cup 2008 DEKK! [Re: YODA] #606781 09/09/2008 14:54
Registrert: May 2004
Innlegg: 2,762
adenladen Offline
Bli med hjem og se anakondaen min, kanskje?
Offline
Bli med hjem og se anakondaen min, kanskje?
Registrert: May 2004
Innlegg: 2,762
Her var det mye grilling om å stille forberedt gitt! Hvem som er fair & Square raskest/best/whatever av meg og Rune vet ikke jeg, men det jeg vet er at Rune stilte til start med sprukket cage i bakgiret.
Og jeg stilte til start med bulk i felgen (glemte at den var der gitt) som fjerta luft. Uansett så vinner Rune Nissancup sammenlagt!

Re: Nissan Cup 2008 DEKK! [Re: tbh] #608785 12/09/2008 22:46
Registrert: Jul 2007
Innlegg: 27
B
Bobben Offline
Fersking
Offline
Fersking
B
Registrert: Jul 2007
Innlegg: 27
Hva ble konklusjonene på løypediskusjonen til søndagens ritt? Ser at det er den opprinnelige løypa som ligger på nissancup.no. Det betyr sannsynligvis at man har bestemt seg for å ikke gjøre noen endringer?

Hadde en runde i den opprinnelige løypa i kveld, og jeg sleit i gravemaskinpartiene. Testa også alternativ 3 på kartet her. Vått over myra, ellers bra.

Re: Nissan Cup 2008 DEKK! [Re: Bobben] #608818 13/09/2008 06:26
Registrert: Aug 2003
Innlegg: 1,286
tbh Offline
Dekktester
Offline
Dekktester
Registrert: Aug 2003
Innlegg: 1,286
Vi bestemte oss for å kjøre som i våres selv om motbakken i nyplanert løype kan bli tøff.

Vi fikk gode innspill fra sykkelbob, og det er godt mulig løypa blir endret til neste vår.


--
Tord Bern Hansen

Sjekk bernhansen.com for turer, sykkeltips og tester
Re: Nissan Cup 2008 DEKK! [Re: tbh] #609389 14/09/2008 18:31
Registrert: Apr 2002
Innlegg: 19,900
larsb Offline
Bjolsen Zeit
Offline
Bjolsen Zeit
Registrert: Apr 2002
Innlegg: 19,900
Motbakken er kanskje ikke like tøff nå siden det generelt ikke går å sykle opp i gjørma ICON_WINK Utforkjøringene i den andre "forbedrede" delen, som skuffer rytterne ut på et felt med blåleire er kanskje tøffere. I alle fall eklere.

Bortsett fra det var det som vanlig morsomt å sykle i denne traseen. Kanskje særlig fordi jeg hadde mindre enn to minutter opp til pallen. Det har vært stigning i programmet for min del gjennom hele sesongen i år. Fra elendig og tredjesiste plass på Bjerke, hvor jeg dessuten kjørte feil til finfin fjerdeplass i dag.

Jeg har vært med i komiteen for Scottcup i flere år enn jeg husker. I år gikk jeg ut av ulike årsaker.
Nissan Cup sett under ett, fra mitt ståsted er et skritt framover som arrangement. Fra deltagerstandpunkt har det meste gått knirkefritt. Stort sett korrekte resultater ligger på nett når jeg er ferdig med dusjen og har fått meg litt mat.

Køene som har preget rittet før er eliminert, og alle ritt jeg har vært med på starter nøyaktig i tide. Konkurransen er hard nok til at man virkelig får målt seg, men stemningen er skikkelig bra.

Som jeg sa litt lengre opp i tråden:

Gratulerer til alle som bidrar til å gjøre Cupen til det den er. Både deltagere og arrangører er med på kanskje det viktigste som skje innen terrengsykling i Norge!


Ses til neste år!


LarsB

Re: Nissan Cup 2009 på Langsetløkka [Re: larsb] #609417 14/09/2008 18:54
Registrert: Aug 2003
Innlegg: 1,286
tbh Offline
Dekktester
Offline
Dekktester
Registrert: Aug 2003
Innlegg: 1,286
Som Larsb sier, vi sees igjen i 2009. Årets cup har vært utrolig morsom. Skal kjøpe et par bokser gressfrø å så i skiløypa som ble planert, og dessverre da litt dårligere for oss terrengsyklister. Kanskje får vi bundet noe av jorden sammen?

Har begynt å sysle litt med løypa til juni. Vi trenger litt lengre konkurransetid i rød (lang løype) for å kunne holde 13/14-åringene nede i en runde. Må de kjøre to runder, får vi ikke siste målgang før kl 20.50, og det er litt sent. Har tatt med meg innspillet fra sykkelbob og fra dere terrengentusiaster som like både dagens løype og sti.

Ta gjerne å prøvesykle forslaget på kartet nedenfor og kom med kommentarer. Forlengelsen som går innover fra toppen av skileien (bakken opp fra stadion) går på super sti innover. Retur går på sti til venstre for den myrete skiløypa. Her må vi lage to klopper.


Vedlegg

--
Tord Bern Hansen

Sjekk bernhansen.com for turer, sykkeltips og tester
Re: Nissan Cup 2009 på Langsetløkka [Re: tbh] #609657 15/09/2008 07:43
Registrert: Aug 2001
Innlegg: 13,701
O
Ole Offline
More than words
Offline
More than words
O
Registrert: Aug 2001
Innlegg: 13,701
Jeg synes ikke løypa var noe verre nå enn den har vært i dårlig vær før, bortsett fra det 20 meter lange partiet med blåleire, det satt tankene tilbake til formingstimene på ungdomsskolen. Men det blir uansett spennende med en ny trasé til neste år.

Grattis til Adenladen med 3. plass sammenlagt i senior! Og grattis til Yoda for seier i gårsdagens ritt, og sammenlagt, i klassen medio-gammel (40-49). Grattis til meg selv for sesongens første seier, og sammenlagt, i klassen gammel ung (30-39). Neste år må jeg opp i klassen til Yoda, da skal vi kose oss! Vi koste oss med øl og Lagavulin i går kveld, gjett om jeg er litt sliten både her og der akkurat nå!

Det var sporten, nå over til reklamen:

Sannelig stod det ikke mindre enn 3 Intense Spidere på pallen i gårsdagens ritt, og ikke mindre enn 5 på sammenlagtpallen! Wheee!


Ole.

Re: Nissan Cup 2009 på Langsetløkka [Re: Ole] #610074 15/09/2008 21:05
Registrert: Jan 2002
Innlegg: 9,316
gauter Offline
Søk hjelp!
Offline
Søk hjelp!
Registrert: Jan 2002
Innlegg: 9,316
Og derr var både Yoda og Ole på flotte bilder (tatt av Espen "esp" Rekkedal) på forsida, gitt...


Gaute
Re: Nissan Cup 2009 på Langsetløkka [Re: gauter] #610124 16/09/2008 05:52
Registrert: Jun 2005
Innlegg: 3,013
Sykkelbob Offline
Besatt
Offline
Besatt
Registrert: Jun 2005
Innlegg: 3,013
Nissan Cup har blitt veldig bra i år, og det har vært gøy å være med. Bra innsats av ildsjelene bak! ICON_LAUGH

Tenk - litt av en logistikk: over 800 påmeldte, 240 syklet 7 ritt eller fler, ca 400-450 startende pr ritt.

Re: Nissan Cup 2008 DEKK! [Re: KnutAa] #610358 16/09/2008 13:33
Registrert: Aug 2006
Innlegg: 459
Beles Offline
Entusiast
Offline
Entusiast
Registrert: Aug 2006
Innlegg: 459
Hva slags software bruker du i den puls-kurva di LarsB?


mvh,
Beles
Re: Nissan Cup 2009 på Langsetløkka [Re: gauter] #610382 16/09/2008 14:14
Registrert: Oct 2001
Innlegg: 1,202
YODA Offline
Veteran
Offline
Veteran
Registrert: Oct 2001
Innlegg: 1,202
så gøy. jeg er i ekstase.
dette hadde en ikke trudd når en stod med bøyd girøre, sprukken pedal og sivepunktering lengst bort i løypa 25min innen start...
Men Ved hjelp av Torjus Bern Hansen, et nytt girøre og en stor pumpe rakk jeg starten. (syklet som vanlig og var livredd or TBH den grusomme.)

stemmer in i lovsangen, takk Nissan cup for knirkefrie arrangemang, og deilig laidback stemning.
Dette er noe man gladeligen betaler start kontingenten for.


skidding er teit
Re: Nissan Cup 2009 på Langsetløkka [Re: Beles] #611091 18/09/2008 08:20
Registrert: Apr 2002
Innlegg: 19,900
larsb Offline
Bjolsen Zeit
Offline
Bjolsen Zeit
Registrert: Apr 2002
Innlegg: 19,900
Sitat: Beles
Hva slags software bruker du i den puls-kurva di LarsB?


Garmin Training Center

LarsB

Re: Nissan Cup 2009 på Langsetløkka [Re: larsb] #627227 21/10/2008 19:55
Registrert: Apr 2007
Innlegg: 5,541
oivindg Offline
Søk hjelp!
Offline
Søk hjelp!
Registrert: Apr 2007
Innlegg: 5,541
Er løypene som brukes i cupen åpne for sykling til vanlig, eller er de annektert av joggere og hundeeiere og barnevogner, slik at man kan skade syklingens gode navn og rykte hvis man lurer seg ut for å tjuvtrene?

Spør for en kamerat, selvsagt. Jeg kunne ikke tenke meg å tjuvtrene. Æresord!

Øivind


21:53
Ride a stiffee and feel the earth move | NOTS | Advarsel! Innlegget kan inneholde ironi.
Re: Nissan Cup 2009 på Langsetløkka [Re: oivindg] #627296 21/10/2008 20:32
Registrert: Aug 2001
Innlegg: 13,701
O
Ole Offline
More than words
Offline
More than words
O
Registrert: Aug 2001
Innlegg: 13,701
Det er vel ikke verre enn andre stier i marka, vil jeg tro. Du får fortelle kompisen din det. Kanskje kommer ramma hans snart også.


Ole.

Re: Nissan Cup 2009 på Langsetløkka [Re: Ole] #632597 01/11/2008 18:02
Registrert: May 2007
Innlegg: 78
Eirik Aug Offline
Medlem
Offline
Medlem
Registrert: May 2007
Innlegg: 78
det funker bare du kan løypa:D


No Signature Ringerike SK/
Side 10 av 11 1 2 8 9 10 11

Moderator  support 

Terrengsykkel utgis av Fri Flyt AS | Postboks 4767 Nydalen, 0421 Oslo | Tlf: 22 04 46 00
Ansvarlig redaktør: Erlend Sande | Redaktør: Kristoffer Kippernes Utstyrsredaktør: Øyvind Aas
Salg og marked: Alexander Hagen | Daglig leder: Audun Holmøy Røhrt
Nettsiden er utviklet av Fri Flyt Byrå