Legger ut sykkelen min for salg!
Er en helt stock kona howler 2007 model, Funker til freeride, slopestyle, 4x og dirt. Har tatt av for bremsen og skiven.
Men følger med og kan monteres ved ønske.
Ramme størrelsen er M. eller L. husker ikke helt.
Selger fordi jeg skal ha street/park sykkel i stedet.
Sykkelen er i kjempe god stand, ikke mye riper, men det er en oppe på overrøret som kom når en kompis lente sykkelen sin over min( bilde kommer av det)
Ingen bulker i rammen.
Er også et kast i felgen foran men legger ikke merke til det når du sykler.
Sykkelen skal på service i neste uke og stramme eiker osv, skal da også sette på Odi lock on holker.
Har et bilde her som jeg tok dager etter at jeg fikk sykkelen, hadde fler på den andre pc'n men den gikk i gulvet og streika, så kommer fler bilder etter at den har vært på service.
Bilde:
http://bildr.no/view/86506Forbremsen og skiven er montert på bilde men er som sagt ikke det, men kan settes på ved ønske.
Kjøpte sykkelen i starten av juli for 14.000,-
Og kunne tenke meg rundt 10.500,- for den, men er åpen for bud. Får også med en Pro tec ryggplate ( kan ta bilde av den etter ønske)
Noe mer du lurer på? skriv i tråden eller send meg en PM
Kan også legge meg til på msn : Anfinsen_10@hotmail.com
Mvh.
Simen Anfinsen