Jeg vurderer og selge min Avanti Competitor sykkel. Rammen tror jeg er L, den passer iallefall meg som er 182 cm lang. (Meget stiv og lett ramme)
Jeg byggde sykkelen i fjor høst, og ramme, drivverk+krank og dempegaffel er kun brukt 10-20 mil. Av utstyr kan jeg nevne: -Mavic Crossmax SL hjul -XTR gir -XT hydrauliske skivebremser (den gamle med dobbeltstempel => litt tyngre, men kraftigere/bedre enn den nye) -Ritchey WCS styre,stem og barends -Mantitou R7 dempegaffel med automatisk lock-out
Jeg har laget et excel-ark hvor jeg har summert delekostnadene (over 30000 kr) som jeg kan sende til deg om du er interessert
Sykkelen er nå til salgs igjen med nedsatt pris. Min far har kjøpt den av meg siden han synes den var så billig, men etter å ha fått ryggproblemer har han funnet ut at den er for liten. (Han er 191 cm høy)
Siden annonsen ble lagt ut første gang har sykkelen gått 100 mil. Dvs ramme, drivverk+krank og dempegaffel har gått 110-120 mil. Dekk har gått ca 40 mil.
Pga noen flere mil er prisen nå 11000 kr. Sykkelen kan beskues 5-6 mil øst for Oslo
Ta kontakt på 99509513 hvis det er noe du lurer på