Dårlig start på dagen? Det er bare fornavnet..
Mens jeg var på nattevakt på Haukeland Sykehus hang sykkelen låst fast til stativet bakpå bilen som var parkert i parkeringshuset under Sentralblokken. Det gjorde den i hvert fall inntil en eller annen j***l stjal den..
Sykkelen er en grå-brun Kona Coiler Deluxe 2005 mod. Spesielle kjennetegn er en stor skjerm stripset fast under gaffelkronen av merket Speed Stuff (hvis den ikke er revet av), svarte Chris King nav på svarte Mavic 729 felger, Schwalbe Nobby Nic dekk og 8" bremseskive bak. Resten er stock tror jeg.
Hvordan var det igjen, bør man eller bør man ikke legge ut rammenummeret her på forumet?
Jeg håper i hvert fall at folk i bergen som leser dette holder øynene åpne og gir meg en lyd på 47657792 eller ringer politiet hvis de ser sykkelen min.
-sykkelthor
PS. Sånn for ordens skyld så finnes det i hvert fall en ganske så lik sykkel her i Bergen, men den eies av en hyggelig tysker så hvis du observerer en hyggelig tysker på en Coiler Deluxe så trenger du ikke å klubbe ham ned med en gang i hvert fall <img src="/forum/arena/images/graemlins/wink.gif" alt="" />