Hei!
Har skaffet meg den nye wattmåleren fra stages med måling på både høyre og venstre side. Funktet perfekt første tur, men andre turen var watten halvert og viste 100-0% balanse. når jeg kalibrerte målerene viste venstresiden 890(som den skal +-50), mens høyresiden viste 3347... Lastet ned og koblet til appen etter første tur. Dagen etter funket den ikke.
Har byttet batteri og kalibrert frem og tilbake noen dager nå uten å bli noe klokere. Kalibreringsverdien har derimot sunket ned til 2232 igår, og er idag ned på 1900.
Tips til hva jeg kan gjøre?
Min tanke er at dette er en feil i software siden den funket perfekt første turen, og at noe har skjedd i forbindelse med at jeg koblet den til appen. Kom også over denne artikkelen hvor testeren hadde samme problem:
http://www.cyclingweekly.com/reviews/pow...m=cyclingweekly, men plutselig ble bra igjen etter en flytur til mallorca. Mitt håp er at den plutselig skal begynne å funke igjen, men frykter jeg må sende den inn..