Hei,
Har en Endura high viz (refleksvestaktig gul) jakke, tror det kan være en Gridlock II i størrelse XL (
https://www.endurasport.com/products/?ProductID=20&initcode=E9063YV). Det står imidlertid ikke typebetegnelse på jakken, kun størrelse..
Kjøpt for et par år siden, men knapt brukt fordi jeg ikke skjønner hva jeg tenkte på da jeg kjøpte noe med enten mye plass til å vokse i eller plass til masse klær under..
Vel, winter is coming så kanskje noen her på forumet kan ta den med på tur så gjør den langt mer nytte enn i skapet mitt.
Jakken har forøvrig glidelåslufting under armene, en brystlomme og en baklomme begge med glidelås (antagligvis vanntett).
Nyvasket og klar for ny eier som kan hente. Endura skriver du bør være mellom 109 og 114cm over brystet.