Hei. jeg har en Quarq 2-delt wattmåler som jeg har problemer med og får ny på garantien. Problemet mitt er at de bare har XX1 wattmåler å gi meg da de er sluttet med 2-delt.
Er det noen som har en ny eller nesten ny 2-delt mtb wattmåler og kunne tenkt seg å bytte til en helt ny XX1?
Jeg! Er det BB30 eller GXP du har? Min er BB30, med 175 armer og nesten ny wattspindel, eller hva det heter. Fikk ny fra Cycle Service Nordic. Men jeg ønsker meg XX1.
Thomas
Re: Bytte SRAM Quarq XX1 wattmåler (ny) mot 2-delt
[Re: torinb]
#187078509/10/201407:30
Jeg har ikke fått den ennå. Fikk spørsmål fra SRAM i går at jeg kan få ny krank, og kan velge mellom XX1 eller landeveiskrank. Har ikke svart dem ennå. Kan vel bestemme både Q-faktor og om det er BB30 eller GXP.
Jeg kan være interessert i et bytte. Jeg fikk ny spider av cycleservice nordic i vår og siden har den vært bra. Jeg har GXP og 175mm. Ta kontakt på PM ved interesse.