Cannondale CAAD10 105 (str. 54/Medium) selges. Sykkelen er en 2011 modell, men kun brukt i 2012 og 2013 sesongen.
Sykkelen har full 105 gruppe (med FSA-krank). Kassetten og kjedet er brukt under en halv sesong. Sykkelen står med TA Specialites 52/38 drev montert, men de orginale FSA 50/34 drevene kan selvfølgelig følge med hvis ønskelig (drevsettene er brukt 1 sesong hver).
Nye Jagwire bremse- og gir wire/strømper vil bli montert før salg.
Hjulene er rette og fine, og navene ble nettopp renset og smurt opp igjen. De har Conti GP4000s dekk med masse liv igjen!
Ramma lite riper/merker, og ser veldig pen ut. CAAD 10 er kanskje den aller beste aluramma på markedet, den er til og med bedre enn mange karbonrammer.
I tillegg følger det med en Sigma BC1609sts sykkelcomputer med kadensmåler (
http://www.mestersykkel.no/products/sigma-bc-1609-sts-cad) og 2stk Elite flaskeholdere. Har også et par Sidi landeveisko i str 42 som du kan få med.
Pris: 7000 for alt, bud vil også bli vurdert
Står i Halden, Østfold.