... med tungt hjerte må jeg vurdere å kvitte meg med en meget bra sykkel. P.g.a. skade i skulder har jeg ikke fått syklet noe i år, og jeg er jaggu usikker på hvordan det blir fremover også pga. lite bedring. Derfor legges sykkelen ut for salg så den kan bli syklet - så frem det mottas et fornuftig bud. Det er ikke mulig å se at sykkelen er brukt - og kan sees på som ny! Sykkelen holder ikke ut å gå inn i et nytt år uten å bli brukt

Sykkelen er i størrelse M, og passer vel alle fra 173-185cm. Den er satt opp meg SRAM XO 9-delt, og ellers alt i carbon og med kvalitetsdeler. Ellers er det custom hjulsett bygd på bestilling.
Byggebloggen kan sees og leses her:
http://terrengsykkel.no/ubb/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=1260563&page=1Litt usikker på hva den koster ny nå, men alt i alt kom prisen på rundt 50-55.000,- ny.