Selger min Scott AED Team. For mange sykler – for lite tid:-)
Jeg kjøpte sykkelen brukt av en kompis for et par år siden, og vet faktisk ikke størrelsen en gang, men jeg er 1,74 høy, så er du mellom 1,70 og 1,80 kan denne være aktuell for deg. Sykkelen står i Oslo.
Aluramme, karbongaffel. Komplett DuraAce-pakke (10-delt kassett 12-23), 53/ 39 krankdrev, Mavic Cosmic hjul, Ritchey stem, styre, setepinne, Flite sete, Maxxis Radiale 23 dekk i 3C gummiblanding (nye i fjor).
Sykkelen er ca 2006/ 2007 modell. Nypris kjenner jeg ikke, men jeg tror ikke det er noen upris når jeg selger min for 12 000,- eller der omkring. Noen riper i lakken har den fått, men alt er i topp teknisk stand: Ikke noe slark eller knirk! Selges uten pedaler, men med ett ekstra dekk. Også mulig å få med en Giro hjelm, Time sko og noe bekledning for den som er interessert. Ta kontakt i tråden, på PM, epost carlson.emil@gmail.com eller tlf 91 35 90 48.