Har fått i oppdrag å arrangere årets julebord på jobb. -Har dårlig tid og forholdsvis stramt budsjett, så det blir vanskelig å få til noe ekstern underholdning.
Lurer derfor på om det er noen som har noen gode forslag til selskapsleker og underholdning som kan gjennomføres for omlag 40stk i alder 25-62.
Alle forslag mottas med takk.
God jul
For at alle skal få pratet med hverandre så kan du kanskje prøve en skattejakt?
Du gjemmer f. eks. 5 drikkebonger et sted. Så gir du 10 av de 40 et clue til hvor de er gjemt. Cluet skal selvsagt ikke alene være nok til å finne skatten men om man klarer å mingle seg frem til 5-6 av hintene bør det være mulig å finne skatten.
Dermed får alle en mulighet til å prate med alle. Det er selvsagt ikke lov å spørre direkte om noen har et hint men man kan prøve å luske frem hintet med en lur samtale. Bestikkelser er selvsagt også lov.

For å ikke avsløre hvem som får hintene får alle hver sin konvolutt og det står hint på 10 av dem. Bør være enkle hint som farge, over/under/bak, osv.