kast de og ligg langt unna hjul som står ritchey på. Det gjere iallefall eg!!For 2 år sia ringte eg rundt heile europa og Norge etter å prøve å få tak i maskinlager til eit ritchey MTB-hjul og beste eg kom opp med var at SKF kunne lage maskinlager til meg mot at eg betilte 5000 stk(!!!)

Det tøffeste er at de som var importør for Ritchey ikkje ville hjelpe meg engang, for de hadde ikkje hjul i sitt sortimang,kun alle andre sykkelkomponenter som Ritchey har. Då skjønte eg at det her gidd eg ikkje å bruke tid på og sia det har eg styrt langt unna "Dritthjula"
Mulig det har bedra seg sida eg hadde trøbbel, men for ikkje lenge sia var det en kompis av meg som skulle ha noke ritchey deler og ringte til importør i Norge, og endte opp med at han måtte ringe sjølv til Ritchey i USA for å bestille deler.
Useriøst spør du meg....!